Fitcamp i Lloret de Mar, Spania

Klar for en drømmeuke i Spania?

13. - 20. September

L`Azure Hotel

Fitcamp i Lloret de Mar, Spania

13 - 20 september inviterer vi til ny FitCamp i Lloret De Mar, nord for Barcelona!

Her blir du møtt av hvite strender, perfekt klima og uendelig mange fine områder for trening og turgåing.

DENNE CAMPEN ER DESSVERRE FULLBOOKET! Send en mail til post@spreknorge.no om du ønsker å stå på venteliste.

Det er fortsatt noen ledige plasser både til Lloret De Mar og Altea i oktober: LES MER

Vi bor på råflotte L`azure Hotel som er lokalisert kun 250 meter fra stranden. Hotellet ble bygget så sent som i 2021 og byr på fantastisk mat og en egen Spa – avdeling som vi tror vil friste mange. Her kan du lese MER

Uken er fylt med variert trening, vandreturer, sosialt samvær og gode gastronomiske opplevelser! Det blir også arrangert dagstur til Girona for de som vil bli med. Vi skal som alltid yte og nyte om hverandre.

Passer for alle

Dette er en treningsreise som passer for alle nivåer, både kvinner og menn. Du reiser sammen med noen eller alene. Vi blir fort en sammensveiset gjeng og du velger selv hvor sosial du ønsker å være. Ta gjerne en titt på VIDEO fra sist camp i Lloret De Mar: SE HER

Arrangør er SPREK NORGE

Du betaler et depositum på kr 3000,- ved booking og resten i juli.

Mer praktisk informasjon finner du lengre nede på siden.

En vanlig dag

08.30 Frokost

10.30 Treningsøkt

13.00 Lunsj og egentid

17.30 Treningsøkt

19.30 Middag sosialt

08.30 Frokost

10.30 Treningsøkt

13.00 Lunsj og egentid

17.30 Treningsøkt

19.30 Middag sosialt

Dagsprogram 3

Dag 3

08.30 Frokost

10.30 Treningsøkt

13.00 Lunsj og egentid

17.30 Treningsøkt

19.30 Middag sosialt

KJEKT OG VARIERT PROGRAM

Her er noen av aktivitetene du kan velge mellom:

  • Bootcamp
  • Yoga
  • Trening med egen kroppsvekt
  • Løpeintervaller
  • Trening med strikk
  • Tabata
  • Tur til Girona

Det er mye kjekt å bruke fritida på her nede. Soling, bading, shopping og sykling er erfaringsmessig populære aktiviteter.  Ønsker noen å ta treningsfri en dag, er det selvsagt helt greit. Her kan du virkelig skreddersy din egen drømmeuke.

Per person i dobbeltrom; kr 11 590,-

Enkeltromstillegg for hele uka: kr 2990,-

Et depositum på kr 3000,- betales ved påmelding, og resten i juli.

kr 11 590,-

BOOK ONLINE

Alt dette er inkludert:

7 overnattinger i dobbeltrom

Full pensjon (frokost, lunsj og middag)

All trening

2 fjellturer

Adgang til svømmeanlegg

Når og hvor

13. - 20. September

L`Azure Hotel

Her finner du mer praktisk info:

INSTRUKTØRER

Vi stiller med et skikkelig drømmeteam denne uka! Både Cato Tjåland, Jorge Scott Neyra, Helene Abusland, og Reidar Helland er bekreftet som instruktører.

Cato er daglig leder i Sprek Norge og har instruert på mer enn 200 treningscamper i Norge og utlandet de siste 10 årene. Sammen med Yngvar Andersen står han bak utviklingen av treningstauet FitRope. Cato er i sitt ess når han får formidle treningsglede og inspirere deg til å yte det lille ekstra. Han skal blant annet være instruktør på timene BootCamp, Strikk Workout og Trening med FitRope.

Jorge har de siste årene vært en del av det skandinaviske instruktørteamet til Less Mills. Han har sine røtter fra Havana og Cuba, men er nå bosatt i Spania. Jorge er et fyrverkeri av de sjeldne, og hans unike måte å instruere på må bare oppleves! Han vil ha ansvar for både Zumba og Body Combat.

Helene er utdannet PT, medisinsk yogainstruktør og har en bachelor i ernæring og folkehelse. Til daglig driver hun Gnistre Helse i Oslo. Hun er kjent som en formidler av treningsglede og energi som fort smitter over på deltakerne! Helene skal være instruktør på timene Tabata, Yoga og Sirkeltrening

Reidar ble sist vinter verdensmester i veteran VM i skiskyting! Han er dessuten både Norgesmester og kongepokalvinner i skifeltskyting, har 12 individuelle senior NM i skogsløp og er også norsk mester i stafett skiskyting. I tillegg til å ha ansvar for flere løpeøkter, har han lovet å ta med seg gitaren til Spania.

Reise

Du bestiller selv flybillett t/r Barcelona fra din flyplass. Både Norwegian, KLM og SAS har hyppige avganger fra mange norske flyplasser, så det er mulig å sikre seg en gunstig pris om man booker tidlig. Da kan du også velge om du ønsker å utvide ferien med et par ekstra dager.

Transport fra Barcelona flyplass til hotellet koster kr 250,- per person. Når vi har kartlagt deltakernes flytider, setter vi opp busser på ulike tidspunkter som går direkte til hotellet. Turen tar en drøy time. Du vil få nærmere informasjon om når din buss går basert på ditt flightnummer. Vi setter også opp transport fra hotellet til flyplass på avreisedagen. Pris kr 250,- per pers.

Frammøte og avreise

Frammøte på L`Azur HotelNegret er lørdag 13. september. Det blir treningsøkt kl. 18.00 for de som ankommer tidlig. Erfaringsmessig er det mange som ikke når denne treningen på grunn av sene flytider, og det er selvsagt ingen problem. Vi er uansett på plass og tar i mot dere ved ankomst.

VELKOMSTMØTE: det blir et offisielt velkomstmøte for hele gruppa søndag morgen før frokost.

Utsjekk lørdag 13. september er senest kl 12.00.

Hotell, mat og reisevilkår

Vi bor og spiser råflott på L`Azur Hotel om ligger kun 250 meter fra den flotte sandstranda. Full pensjon inkluderer frokost, lunsj og middag. Ønsker du enkeltrom, betaler du et tillegg på kr 2900,- for hele uka.

Hotellet har en flott Spa - avdeling, som tilbyr både behandlinger og en stillesone med diverse bassenger, badstu, dampbad mm. For mer informasjon om hotellet: LES MER


Trykk HER for å lese mer om avbestilling, forsikring mm.

Andre camper: