JenteWeekend på Geilo
17 – 19 juni inviterer vi for niende gang til en energisk jenteweekend spekket med trening, yoga, deilig SPA og sosialt samvær!
VI SKAL YTE OG NYTE OM HVERANDRE
Du bor og spiser førsteklasses mat på Vestlia Resort som ligger i naturskjønne omgivelse kun få minutters kjøring fra Geilo sentrum.
Opplegget passer for kvinner i alle aldre aldre og fasonger.
Du betaler et depositum på kr 1000,- ved påmelding, og resten i juni.
KUN 5 LEDIGE PLASSER!
Mer praktisk informasjon finner du lengre nede på siden.
PRIS: kr 4490,- per pers i dobbeltrom med full pensjon
INKLUDERER:
- 2 overnattinger
- 2 x frokost
- 2 x lunsj
- 2 x middag
- all trening og yoga
- foredrag
- gratis inngang til eventyrbadet
- gratis inngang til Veslia Fitnessenter
- Bilder fra helga (blir tilsendt på mail i etterkant av eventet)
Enkeltromstillegg per natt er kr 450,-
BOR DU PÅ GEILO ELLER HAR EGEN HYTTE/LEILIGHET? Pris: kr 2990,- Inkluderer alle aktiviteter + frokostbuffet X 2 og lunsjbuffet x l
Kom på torsdag? Ønsker noen å komme allerede på torsdagen, betaler man kr 1290,- ekstra per person i dobbeltrom. Prisen inkluderer deilig middag på torsdagen og frokostbuffet fredag. Send en mail til post@spreknorge.no hvis det er interessant.



Del oss med venner og bekjente!

Program
FREDAG
- 17.00 Frammøte
- 18.00 BootCamp eller yoga
- 20.00 Middag, dessert, sosialt
LØRDAG
- 08.00 Morgenyoga eller morgenjogg
- 09.00 Frokost
- 10.30 Tabata eller Soma Move
- 12.30 Lunsj
- 14:00 Foredrag "Smart kondisjonstrening"
- 15.30 BootyBooster eller bakkeintervaller
- 17.00 Sterk med strikk eller yoga
- 18.00 Egentid/massasje
- 20.00 Middag, dessert, sosialt
SØNDAG
- 08.00 Morgenyoga eller morgenjogg
- 09.00 Frokost
- 10.30 BootCamp eller yoga
- 12.00 Lunsj/utsjekk
- 13.30 Topptur
- 15.00 Takk for i dag!
Mer informasjon
Du bor og spiser godt på Vestlia Resort, et av landets flotteste høyfjellshoteller. Våre verter og hotellets ansatte vil gjøre alt de kan for å gi deg en fantastisk helg i fjellet.’
Det er en stor glede å meddele at Natalie Totland, Monica Gulbrandsen, Cato Tjåland, Kjersti Borgen og Inger Eik Ravndal blir med som instruktører på Geilo.
Natalie jobber som personlig trener, ernæringsrådgiver og livsstilscoach. Hun er en etterspurt foredragsholder innen trening, kosthold, og helse, og har hele to ganger blitt kåret til årets personlige trener i EVO Fitness.
Monica Gulbrandsen har jobbet som sykepleier i 15 år og har også bakgrunn som profesjonell kunstløper. De siste årene har hun vært daglig leder og hovedtrener i Tren For Livet. Monica har tidligere instruert på flere treningseventer, blant annet i regi av Sprek Norge.
Cato Tjåland er daglig leder i Sprek Norge og har de siste årene instruert på nærmere 100 treningscamper i Norge og Spania. Sammen med Yngvar Andersen står han bak utviklingen av treningstauet, FitRope. Cato har deltatt i flere helserelaterte forskningsprosjekter i regi av Universitetet i Stavanger
I løpet av helga vil det gå flere timer parallelt, men du trenger ikke gjøre timevalg før du kommer til Geilo på fredagen. Da får du også vite litt mer om de ulike aktivitetene.
Hotellet har også en fantastisk SPA – avdeling som nylig vant «Norway`s Best Resort Spa for 2021» på Worlds Spa Awards! Her kan du nyte en deilig behandling eller bare slappe av i “stillesonen”. Det er basseng, hvilerom, to typer sauna og en deilig jacuzzi.
God mat er en viktig del av konseptet vårt. Alle våre arrangementer har inkludert full pensjon. Det vil si at samtlige måltider er med i prisen; 2 x frokost, 2 x lunsj og 2 x middag.
De som ønsker det får i tillegg til disse faste måltidene, smøre niste til frokost på lørdagen uten ekstra kostnader! Erfaringsmessig er det veldig greit å ta seg en matbit mellom lunsjen kl 12.30 og middagen som serveres kl 20.
Kommer du med tog til Geilo?
Da kan du bestille transport til Vestlia Resort, og tilbake til stasjonen på søndagen.
Pris er kr 50 per person per tur.
For å bestille sender du en mail til mail@vestlia.no og merker mailen med: Transport JenteWeekend 17 – 19 juni
– Husk å skrive tiden toget ankommer på ankomstdagen og drar på avreisedagen.
– Det er viktig at du bestiller innen 24 timer før ankomst.
FULL REFUSJON
Hvis myndighetene gir pålegg som gjør at det ikke er mulig å gjennomføre på grunn av nye restriksjoner, vil du få full refusjon av innbetalt beløp.
Ved avbestilling før 10.04.2022 refunderes depositumet MINUS 350,- pr. person i administrasjonsgebyr.
Ved avbestilling etter 10.04.2022 refunderes ikke depositumet.
Utover det skal avbestilling skje gjennom egen forsikring. Hvis du lurer på noe, må du ikke nøle med å ta kontakt. Send en mail til post@spreknorge.no eller slå gjerne på tråden, tlf: 40 86 13 35.